jak zorganizowac konferencje naukowa

jak zorganizowac konferencje naukowa

Jeśli on biegnie z powrotem i zastanawia się, co go uderzyć, tylko niech go z powrotem, pobyt z miękkiego ołowiu linii, bez ciągnięcia, wpuszczając go, kiedy wraca, i stać się bardzo cicho. Niech dmuchać na własną rękę; to nauczy go, aby wziąć na siebie odpowiedzialność.

Następnie powtórz. Powtarzaj, aż trzeba tylko dotknąć ziemi, a on odpowiada.

Teraz weź tę lekcję na zewnątrz i przetestować go. To ćwiczenie robi mu zwrócić uwagę na ciebie, trzymając dwoje oczu na ciebie cały czas w oczekiwaniu na następne pytanie ” do niego.

Naprawdę lubię tego ćwiczenia i to jest pierwszy raz często robią z końmi, które na ogół nie mają nic naprawdę „złe” o nich. Gdy to zrobisz stanąć spokojnie, niech reszta liny na ziemi z was trzyma do końca, ponieważ jest to preludium do sprzedaży wiązanej masy.

Chciałbym również, aby rozpocząć w przejściu stodole jak koń musi stawić czoła cię i zwracać uwagę.

Czołowe Ćwiczenia

Ćwiczenia te pomagają w utrzymaniu koni ze swojego miejsca, szanując swoją prędkość, utrzymując się i ogólnego posłuszeństwa.

Wiodąca w stosunku do ogrodzenia

Zabierz konia wzdłuż boku ogrodzenia i liny w jednej ręce i trzymać w drugiej, pozwalając na „ogon” wlec za sobą, poprosić go, aby przenieść się z wami i zatrzymać się w dłoni, a nie przed sobą lub za tobą (lina jest w ręku jego głowy, kij jest w przeciwnej strony) Jeśli on odstaje Flick ogon kija za tobą jak ołów mare by potrząsnąć ogonem na leniwe członka stada. Przenieś się w rozsądnym tempie . Jeśli dostaje się przed tobą, należy użyć kija przed nim poprosić go, żeby z powrotem. Trzymaj rękę na oku. Ta prosi go, aby trzymać z dala od swojego miejsca podczas spaceru wzdłuż. Jak lepiej z tym można utrzymać rękę niższe. Lubię trzymać rękę w geście „wiodących” – tuż pod ich okiem i przed nim, gdy koń rozumie się zachować dystans.

– autor artykułu