jak zorganizowac konferencje prasowa

jak zorganizowac konferencje prasowa

Zawsze działać w obie strony. Dwoje oczu, dwa konie. Pierwsza praca po jednej stronie i dostać go dość dobrze przed przejściem na drugą stronę. Linia ogrodzenia trzyma konia obok ciebie. Nie używać rąk, aby przenieść konia wokół; Zawsze używać kija. Konie przenieść się presji ze swoimi rękami je pchania.http://kolkidostyropianu.pl/podkladki-dystansowe/ Jeśli koń dostanie się do miejsca, doprowadzić rękę do swojego oka, a jeśli on kontynuuje ruch w ciebie „pulse” rękę rytmicznie w pobliżu jego oku nie uderzając go. Jeśli on ma nadal poruszać się w przestrzeni, będzie musiał użyć swoich sił w rytm i pozwól mu biegać do niego. Konie zdają się znać różnicę, kiedy napotkasz rzeczy, a gdy człowiek je boli. Pozwalając Spike do przedostania się do ciebie, ty go skonfigurować, aby nauczyć się być odpowiedzialnym za własne czyny.

Ważne jest, aby ćwiczyć ‚pulsowanie’ z ręki. Jest to ciągła, sama prędkość przemieszczania się; nie zwiększyć szybkość strony, jeśli koń dostaje nachalny. Zachować ten sam rytm i szybkość w umiarkowanym impulsu.

Squeeze

Innym ćwiczeniem jest „wycisnąć”. Zapytaj go chodzić w dwóch beczkach. Trzymaj je daleko od siebie teraz, ale stopniowo zmniejszać przestrzeń, aż mu się wcisnąć między nimi. Nie naciskać na niego, aby to zrobić; zabrać się powoli, dopóki nie jest wygodne z procesem posiadające obie lufy uderzył jego boki, kiedy porusza się. To dostaje konia nad klaustrofobicznych problemów, jakie napotykają i buduje zaufanie, że nie będzie umieścić je na niebezpieczeństwo. Nie zawsze jest droga przez.

Można również utworzyć kopię go przez beczek również za pomocą pierwszej metody powyżej, które miało miejsce w drodze korytarza, by wykorzystać kij i poprosić go, aby przejść do tyłu beczki (znowu, inny test posłuszeństwa i uległości).

Zaawansowane ćwiczenia z beczki jest położyć je na boku, i podzielić je na konia, aby przejść.

– autor artykułu