jak zorganizowac nietypowe wesele

jak zorganizowac nietypowe wesele Prywatny pieniędzy kredytodawcy ma cztery główne punkty kryteriów przy udzielaniu pożyczek obejmują następujące

1. Pożyczka dla value- Obecnie prywatnych pożyczkodawców pożyczki do 65% wartości kredytu do wartości, gdy chodzi o nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Teren jest 50% wartości kredytu. Pieniądze są mocno w tego rodzaju rynku. Rozwój osobisty związek z prywatnych pieniędzy kredytodawcy jest częścią czyjegoś sukcesu w inwestowaniu w nieruchomości.

2. Rodzaje Property- mieszkalne, wielorodzinne i handlowe są łatwe do uzyskania pożyczki prywatne. Jednak trudno jest znaleźć prywatne pieniądze na ziemi w tym czasie na rynku.

3. Gotówka przepływającą Niektóre prywatne pożyczkodawców wyglądają na przepływ środków pieniężnych w celu kredytobiorcy do spłaty od miesięcznego noty. Prywatny pieniędzy kredytodawcy chce wiedzieć, że kredytobiorca może płacić na banknocie i spłacić kredytu na koniec uzgodnionych warunkach.

4. Wyjdź Strategy- kredytodawców prywatnych pieniędzy chcą wiedzieć dodatkową strategię zanim pożyczać pieniądze. Oni chcą swoje pieniądze w pewnym momencie w czasie, aby mogli umieścić go z powrotem w rynku. Moi prywatnych pożyczkodawców kocham moją strategię wyjścia. Większość moich klientów ma właściwość w dół z twardym pieniędzy. Następnie rozpocząć kurs i termin refinansować następnego dnia, aby przejść je od prywatnego do tradycyjnego finansowania. Jest to proces, mam do perfekcji w ciągu ostatnich sześciu lat i poza nią.

5. Odsetki Rate- kredytodawców prywatnych pieniędzy pobierają od 12-20% dla ich pieniędzy. Prywatny pieniędzy kredytodawcy obniży jego / jej ceny w długoterminowych relacji do spłacania kredytów. Trzeba wykazać się na tym rynku. Słowo mężczyzny jest jeszcze coś warta, jeśli chodzi o kredyty pieniędzy prywatnych.

Wniosek:

– autor artykułu