jak zorganizowac wesele i nie zwariowac

Zapytaj o nogach, a jeśli on nie porusza się do przodu z prędkością pytaj ponownie stosując uprawę i nogi w tym samym czasie, a to dobry interes. Pozwól mu skoczyć do przodu, nawet galop na kilka kroków następnie doprowadzić go delikatnie w dół do kłusa ponownie. Nigdy nie należy ciągnąć konia z powrotem po prosić go agresywnie do przodu. Jest to sprzeczne przesłanie dla niego poprosić, aby przejść do przodu, a następnie sprawdzić go. To może uczynić go bardzo niespokojny i można stracić zaufanie.

Zawsze w szkoleniu, należy pamiętać, co pojedyncza lekcja. W tym przypadku, to jest po prostu do przodu. W miarę upływu czasu, a on staje się lepsze w tym, to można ją udoskonalić, ale na razie jest to jedna lekcja na tylko raz. Jest to podstawowe ruchy wprowadzające, a nie zaawansowane prace.

Jeśli twój koń jest bardziej prawdopodobne, aby przyspieszyć do galopu, za każdym razem robi jesteś w użyciu ogranicznik jeden upust sprowadzić go z powrotem do kłusa. W chwili porusza się z powrotem do kłusa, puść go i pozwól mu iść do przodu, potem delikatnie poprowadzić go z powrotem do okręgu.

Ważne jest, aby pamiętać, aby przynieść konia z powrotem do kłusa z galopu, a nie na spacer lub zatrzymać. Pamiętaj, co lekcja brzmi: kłus, rytm, rytm i posłuszeństwa. Musisz pozostać w kłusie w każdej chwili. Jedynym wyjątkiem jest powyżej, kiedy robisz ćwiczenia, aby iść do przodu z posłuszeństwa, ale nawet z tego ćwiczenia będzie jeszcze doprowadzić konia z powrotem do kłusa powinien iść do przodu w galopie na początku.

Kiedy masz to działa dobrze, przenieść go do galopu, i utrzymać ją, pozostając w kręgu. Jeśli łamie kłusem, robić to, co trzeba, aby utrzymać go w galopie. Jeśli zaczyna przeszkadzać, nie zatrzymać się i spróbować jeszcze raz, ponieważ to tylko uczy go zamknąć kiedy chce.

– autor artykułu