dlaczego warto wybrac hotel, a nie domek

Gdy konie nie są szybkie, aby dowiedzieć się nowe ćwiczenie to dlatego, że te ostatnie nie zostały zrobione na tyle dobrze i wystarczająco długo.

Nigdy nie można zrobić zbyt wiele z tego ćwiczenia. Prosząc konia zatrzymać podczas kłusie i galopie, nie ciągnąć jego twarz z siłą. Zapytaj go do naśladowania dotyku i delikatnie, ale z ufnością włączyć go do zatrzymania. Jeśli można wyciągnąć zbyt szybko ci grozi mu spada. Bezpieczeństwo jest zawsze w pierwszej kolejności.

Jeśli koń zaczyna wyprzedzać stop, wróć do chodu i robić przystanki jedną Rein. Następnie wróć do kłusie i galopie. Można mieszać się do ćwiczeń, aby utrzymać ten świeży dla niego, a także sprawdzić, jak wiele się zatopiony w jego mózgu.

Nauczanie rytm, tempo i odpowiedzialność za chodach

To następne ćwiczenie nauczy konia wziąć odpowiedzialność za jego chodu. Nigdy nie powinno się nieustannie spychają konia co kilka kroków, nie trzeba mieć, aby spróbować poprawić szybki koń cały czas. Konie powinny pozostać w chodzie poprosić aż zadać inaczej, a to ćwiczenie pomoże. To także łatwe. Zrobisz bardzo niewiele. Nie ma bezpośredniego pociągając twarzy lub agresywny ruch ze strony użytkownika.

Trzeba będzie arenę lub pole, gdzie można jeździć bezpiecznie i nie ma dziur lub skał. Zacząć od pytania konia kłusem, utrzymując go w szeregu okręgów. Przechowywać kręgi dość duża, jak nie chce naciskać na nogach i mięśni. Miej luźne wodze konia i pozwalają na swobodne kłus.

Niech koń kłusem tak szybko i tak wolno, jak chce, i delikatnie poprowadzić go do pozostania w kręgu. Nie ciągnij lub spróbuj zmienić jego prędkość kłus. Właśnie tam i iść na przejażdżkę, spokojnie, trzymając nogi konia.

Twoim jedynym zadaniem jest upewnienie się, że nie zmienia się jego chód. Gdyby spowalnia i niemal rozpada się na spacer, doprowadzić go ponownie.

– autor artykułu