jak zorganizowac konferencje w hotelu

jak zorganizowac konferencje w hotelu Wszyscy moi uczniowie uczą się tego, zanim cokolwiek innego. Nie można nic zrobić bez rytm, rytm i spokój w pierwszej kolejności. To jest fundament, aby rozpocząć wszystkie inne ćwiczenia szkoleniowe.

Po około 20 razy, można zauważyć stały rytm i rytm do chodów konia, od spaceru do kłusie i galopie. Wykonaj to ćwiczenie w galopie również, jak wiele osób unika zbyt wiele pracy galop. Ja osobiście spędzać dużo czasu w galopie, ponieważ jest to część mojego planu treningowego (przedział oddechowej i wytrzymałości) i posłuszeństwa w chodach prędkości. Nigdy nie bój się galopu – nie można poprawić na coś, jeśli nie to zrobić. Jednakże, jeśli masz problemy z utrzymaniem się w siodle podczas galopu, to jest dobrze poinformowani, aby podjąć jakieś szkolenie, aby poprawić swoje miejsce i równowagi, jak to często konie galop szybko, aby uniknąć bólu i dyskomfortu jeźdźca schodzili ciężko na plecach zbyt często podczas galopu.

Ziemne i jazda w połączeniu

Podczas swoich przejazdów, powinien nigdy tracić swój mózg, wysiąść i zrobić wysyłając ćwiczenie, aż on wróci. Ja zawsze jeździć z uwięzi liny i prowadzić pod uzdę, i dołączyć go do mojego angielskiego siodła wiążąc go na krótki pasek, że biegnie od mocowania metalowe pętle na przedniej angielskich siodeł. Na zachodniej siodle I powiązać go z rogów w mecate węzeł.

Zdobądź swój mózg na ziemi, a następnie dostać się ponownie i kontynuować pracę siodle. To nie jest warto się jeździć boli, i nie ma potrzeby, aby walczyć z siodła. Można uzyskać takie same wyniki i szanować szybciej iz mniejszym walce, jeśli wziąć go z ziemi.

To tylko niektóre z ćwiczeń fundamentowych, które można zrobić, ale to daje dobry start i pozwalają poczuć, jak to jest przed wprowadzeniem się do dalszego szkolenia. Jeśli zrobisz to konsekwentnie i regularnie (codziennie), okaże się, że koń zaczyna się „przyłączyć się” ze sobą i czuć się komfortowo opuszczeniem stada tyłu.Wszystko zaczyna się na ziemi jako pierwszy.

Można również korzystać z tych podstawowych ćwiczeń fundamentowych na tych koni, które nie są związane stada. Jest to dobry trening fundament, ale trzeba nauczyć się zaawansowanych prac po spełniły powyższe ćwiczenia. Oni nie są wystarczająco szerokie, aby każdy młody koń podstawę i fundament on naprawdę potrzebuje do prowadzenia zaawansowanych manewrów.

kwiecień Reeves

Lekarz, instruktor, trener

[Http://HorsemansU.com]

Oglądać dla dat klinice w danym obszarze.

– autor artykułu