jak zorganizowac niezapomniane wesele

jak zorganizowac niezapomniane wesele

Podkład

Ziemne jest podstawą wszystkich innych rzeczy, które wymagają od naszych koni, łącznie z tym. Dobre podwaliny wykonane wcześniej uniemożliwiłoby konia z coraz niebezpieczne i trudne. To może nie pozwoliła mu spróbować, ale to nie byłby w stanie przeistoczyć się do tego poziomu.

Na razie zacznijmy od tych ćwiczeń.

Ważne jest, aby nabyć i zachować następujące urządzenia.dotsplanet.pl/tag-produktu/posciel-mlodziezowa/ Narzędzia te mogą być stosowane z dowolnym rasy lub w dziedzinie. Trener jest tylko tak dobry, jak jego / jej narzędzi:

Kantary linowe

Tradycyjne kantary mieć ładny elegancki wygląd do nich i są łatwe do wprowadzenia na koniu. Niestety, niektóre konie mają tendencję do ciągnięcia przeciwko nim i przeciągnąć ich teleskopowe dookoła, jak szerokich pasm skóry (lub nylonu) są niemal wygodne dla konia.

kantary linowe są zazwyczaj wykonane z miękkiego rundzie liny, ładnie wkomponowane na uwięzi, które blokowały zamiast wyboczenia. Sporządzono poprawnie, są łatwo rozwiązać, gdyby koń wycofać w jednym, i nie ma klamry rdzewieć się lub złamać. Pochodzą one z innej odmiany, która ma kilka węzłów w nosie, i sznur nieco sztywniejsze, za bardzo „złych chłopców”. Oni nie potrzebują olejowania, aby utrzymać je miękkie i mogą być myte.

Ich zadaniem jest stworzenie ciśnienie i poprosić konia, aby zwrócić uwagę i słuchać. Biorą miejsce konieczności uciekania się do łańcuchów nosa, warg łańcuchów i innych różnych sposobów, aby ubierać się tradycyjną uwięzi, aby utrzymać kontrolę. Są bardzo trudne do złamania powinny koń się powiesił w nim, więc nie umieścić konia z jednym dniu. Nie są one stosowane przy nauczaniu konia związać po raz pierwszy, lub które mają być używane podczas przyczepą.

kantary linowe działają na koniu poprzez nacisk na całym obszarze sondzie i nosa. Im cieńsza nić liny jest wystarczająco miękki, aby nie spalić konia, ale wystarczająco małe, aby umożliwić bezpośrednie więcej punktów nacisku.

– autor artykułu