jak zorganizowac nowoczesne wesele

jak zorganizowac nowoczesne wesele

Profesjonalne dłużej Porady dla młodych i w średnim wieku starych ludzi

Głównie jest to młodzi i niedoświadczeni chłopcy, którzy chodzą z prośbą o wskazówki dłużej, ze wszystkich swoich przyjaciół. Zabawna część tej sytuacji jest to, że wszyscy inni ludzie są równie lub mniej doświadczony od tej oryginalnej facetem, który poprosił o wskazówki dłużej w łóżku. Więc co w tym wielkiego, można pomyśleć.

Jak powszechne jest wczesne kulminacyjnym?

Cóż, tak naprawdę nie jest wielka sprawa w ogóle, ponieważ przedwczesny wytrysk jest tak powszechne; ponieważ dotyczy około 25-40% mężczyzn w całej planety. Bardzo młodzi chłopcy, którzy są stosunkowo początkujących w dziedzinie seksualnej przyjemności i akt kochania; cierpi na początku kulminacji nie jest zaskakujący fakt. Jest to prawie przewidywalne i oczekuje też.

Najsmutniejsze fakt o PE

Ale najsmutniejsze fakt o wczesnym kulminacyjnego (lub PE jak wszyscy to wiedzą lepiej); jest to, że dotyka młodych i w średnim wieku mężczyzn też. Oznacza to, że ludzie, którzy są w sile ich życiu seksualnym (i są przede wszystkim w związku małżeńskim) przechodzą upartego problemu seksualnego przedwczesne i przedwczesnej orgazmu.

Młodzi chłopcy z 16/18 dzieje wokół prośbą o wskazówki dłużej nie jest taki wielki problem, ale nie można ewentualnie przejść się robić to samo, kiedy jesteś już w wieku 35 lat i są małżeństwem od ponad 8 lat; czy możesz?

To właśnie ta niechęć i nieśmiałość; który będzie gorsza dla ciebie, twojego partnera i swojego życia żonaty / miłości. Biorąc profesjonalnej pomocy jest zawsze zalecane, a najlepszym rozwiązaniem, aby uzyskać skuteczne wskazówki, które trwają dłużej w łóżku z kobietą.

Czym dłużej wskazówki Twój seksuolog zaproponować?

Kiedy należy skonsultować się seksuologa, w oczekiwaniu na dłużej wskazówek, on lub ona będzie zaproponować szczegółowe dochodzenie, na samym początku.

– autor artykułu