jak zorganizowac wesele bez alkoholu

jak zorganizowac wesele bez alkoholu Podczas użytkowania www.dotlogic.pl, prosi konia do „zwrócenia uwagi i słuchać”, nie powodując niepokój lub nadużyciom, w przeciwieństwie do bolesnych metod, takich jak łańcuchy wargę. Uczy ciśnienia; Ból tworzy urazę.

Może chcesz spróbować jeden na konia i zobaczyć, co myślisz. kantary linowe są używane przez angielskich i zachodnich trenerów, jak wielu dyscyplin jest znalezienie wartości w ich prostej konstrukcji.http://harmoniasmakow.pl/sosy-ostre

Lead Rope i Horseman trzymajmy

Trzeba będzie miękką linę nie krótszy niż 12 stóp.

kij jeździec jest cenna, ponieważ jest trwały i nie będzie wyginać się jak tradycyjny bicz będzie, i ma „ogon” koniec sznura, który pomaga również w nauczaniu.

Koń jest prowadzić konia jeździć.

Idziesz dostać konia być zgodne w tych dziedzinach:

1. Ołów bez pchania cię lub dostania się do przestrzeni

2. Stań spokojnie z dala od ciebie, bez reakcji na bodźce zewnętrzne

3. Trzymaj obie oczy na siebie uwagą

4. Nie strach przed dotknął lub przetwarzane w dowolnym miejscu

5. Brak wady takie jak gryzienie, kopanie, hodowlę lub głowy podskakują

stał spokojnie

Oto ćwiczenie można rozpocząć w sposób nawie stodole.

Stojak konia w przejściu i zmierzyć się z nim. Miej prowadzenie luźne i dotknij bat / trzymać się rytmicznie na ziemi przez kilka sekund, z przodu klatki piersiowej.

Jeśli on cofa się w ogóle zatrzymać i powiedzieć mu, że jest dobry w cichym głosem. Kontynuuj i chwalą go za najmniejszej próbie.

Jeśli on nie robi nic, dotknij bat w 3 etapach, cicho, prosząc go, aby wykonać kopię zapasową, przez około 6 kranów, a następnie naciskając mocniej i blisko do piersi, z zamiarem, że lepiej miał pleców lub innego, a jeśli to nic nie robi nadszedł czas, aby się połączyć. Dotknij go z intencją i jędrności raz na piersi między nogami. Myśli. To zrobić i kiedy zaskakuje i grzbiety, utrzymać prowadzenie miękkie (bez ciągnięcia, co tak zawsze), a za nim stać i patrzeć na niego przez około 5 sekund.

www.mywiemyjak.pl
– autor artykułu