jak nie przeplacac za hotel

jak nie przeplacac za hotel

Raw Food dieta wegańska – Just Another Fad Dieta

Istnieje tak wiele diet fad diety (lub awarii) tam dzisiaj, że może być często trudne do przesiać na dobre od śmieci. Jak surowej żywności dieta wegańska mierzyć w kategoriach godnego, bezpiecznego i praktycznego diecie? W celu ustalenia tego musimy zbadać tę dietę skrupulatnie.

Czy dieta katastrofy?

Wypadek dieta jest często realizowane z zamiarem osiągnięcia szybkich rezultatów w tak krótkim okresie czasu, jak to możliwe, choć jak niebezpieczne lub szkodliwe dla zdrowia jest. Wiele osób zostało życie na diecie surowej żywności przez dziesięciolecia, takich jak Angela Stokes, Dan McDonald i Matthew Monarch. Wszyscy są w optymalnej zdrowie i kondycję, co dowodzi, że ten styl życia może być trwały i bezpieczny. Dlatego surowa wegańska dieta nie jest dieta katastrofy.

Czy dieta moda?

Fanaberia diety przyjdzie na ten świat, jak pożar, a wyjdzie z tego świata ze wszystkimi na tej ziemi przeklinając swoją egzystencję. To przychodzi i odchodzi jak wiatr. Pojęcie i znajomość jedzenie dieta bogata w surowych pokarmów roślinnych jest już od wieków, a ta wiedza poszerzyła się tylko na czasie. Nikt nie narzeka na surowej diecie, nikt nie przeklina go. To jest w rzeczywistości bardzo odwrotnie. Jedna kobieta, która przyjęła ten styl życia deklaruje, że jej „energia wzrosła” i że jest „pełen witalności i nowego głodu – w prawdziwym życiu” – Angela Stokes.

Czy jest to szybka dieta utrata wagi?

Diecie surowej żywności jest znany ze swego potencjału odchudzania. Kiedy osoba eliminuje kalorii ładunkiem, nadmiernie przetworzonych, ponad-gotowane, trudnych do strawienia mięsa i nabiału z diety i zastępuje je z naturalnych, surowych, żywności pochodzenia roślinnego – utrata masy ciała jest wyraźnie nieuchronne. Można oczekiwać, aby stracić dużo masy na początku diety, a następnie ich ciała stopniowo rzucić niechcianej wagi w swoim czasie, aż dana osoba osiągnie swoją idealną wagę.

– autor artykułu