jak zorganizowac wesele krok po kroku

jak zorganizowac wesele krok po kroku

Twoje nogi i ręce

Również podczas tego ćwiczenia, nie rób tego „nag” z nogami w ogóle. Chodzi o to, aby dostać konia, aby kontynuować to chód na jego własne bez twojej pomocy. To uczy rytmu konia i odpowiedzialności.

Twoje ręce pozostają spokojne i nadal, z wyjątkiem prowadzenia konia, przez podniesienie jednej wodzy lub innych, nigdy obu stery w tym samym czasie. Nie powinno się zmusić konia do wszelkich kręgów. Jeśli tak się stanie, należy wrócić do przystanku jednej wodzy na spacer. To ćwiczenie nauczy Cię zatrzymać bezpośredni lejce zwyczaj odciągnięcie obie wodze jak pierwszego instynktu, aby zatrzymać lub zmienić chodach. Należy nauczyć się niezależności ręce pierwszy, a który zawiera zatrzymując konie z jednej wodzy. To jest bardziej skuteczny i tworzy się szybciej.

Spróbuj zmienić kierunek koło częściej. Nigdy nie należy przesadzać tego czy wiatr konia. Jeśli dostaje gorące lub dmuchania, zatrzymać go i pozwólcie mu złapać oddech. Raz jest odzyskiwana, można wznowić koło. Nigdy wiatr konia, gdyż może to uszkodzić je na stałe i kwaśną im.

Dlaczego to działa?

Konie poszukują komfortu przez naturę. Skoro on nie wie, jak długo będzie musiał kłus, w końcu zdał sobie sprawę, że może to być najlepiej zwolnić i zachować swoją energię. To gdzie lekcja brzmi: kiedy zdecyduje to na własną rękę, bez żadnej pomocy od ciebie.

Z niektórych koni, ta lekcja może trwać godzinę dziennie przez wiele dni, w zależności jak głęboko uruchomić problemy. Istotne jest to, że nie da się po dzień lub dwa. To działa na nawet najbardziej uporczywych konie. Ostatecznie wszyscy podchodzą. Pamiętaj, aby koń złapać oddech często.

Co zdumiewające jest to, że po prostu siedział tam i zrobił bardzo niewiele. Istnieje wiele sposobów, aby stworzyć wielki fundament bez wszystkich ciągnięcie, frustracji, pogłębienia i kosztowne szkolenia.

– autor artykułu