jak zorganizowac wesele w plenerze

jak zorganizowac wesele w plenerze Jeśli on odchodzi, przynieść jego głowę na drugą stronę, w ten sam sposób, a kiedy zmiękcza, pozwól mu odejść.

Upewnij się, że nie ma ciśnienia z przeciwnej wodzy. Tylko presja ze strony jednej wodzy powinien być stosowany. Być może trzeba będzie tam iz powrotem, z boku na bok na kilka razy na początku. Kiedy w końcu robi się to, będzie on stanąć spokojnie podczas zamieszania wokół tam, klepiąc jego zad i zbierając swoje wodze.

Jeśli kiedykolwiek odchodzi na własną rękę, należy powtórzyć, aż on stoi, a do korzystania z obu nóg, aby zapytać go przenieść. Konie muszą zostać dokładnie tam, gdzie je aż poprosiłem o zmianę. Jest to ważne, ponieważ oznacza to, że kierowca musi być zgodna z dostawą na AIDS, a nie być dobrze jeden dzień, a luźny drugiej.

Jeśli twój koń wciąż porusza się w małym ciasnym kręgu z tobą trzymając głowę blisko swoich kolan, siedzieć prosto i udać się na przejażdżkę, aż się zatrzyma. Można siedzieć tam dłużej, niż może krążyć. Trzymaj prosto – nie opieraj się kontynuować ćwiczenie bez względu na to jak długo to trwa.. Jeśli on dostaje podekscytowany, tylko tam z głową blisko kolana i niech reagują. To będzie bardzo niewygodne dla niego w końcu i dokonaniu słuszne łatwe i złe rzeczy trudne.

Koń musi odejść nigdy podczas pierwszego montażu. Musi stanąć spokojnie i czekać, aż dasz wyraźny sygnał do ruszenia.

Kolejną zaletą tego ćwiczenia jest to, że zabiera moc i napęd od zadu. Nazywamy to „rozłączając ćwierć” (wyjmując sprzęgło). Gdy koń jest proste, mogą dostać się do wszelkiego rodzaju kłopotów i stać się niebezpieczne. Bez siły, tracą tę zdolność, i nauczyć się wyłączyć i skupić. Porusza konia z instynktu mózgu do myślenia mózg. Konie z natury nie użyje mózgu myślenia dużo; ludzie muszą nauczyć ich myśleć w pierwszej kolejności.

Na Spacer

Po tej lekcji pracuje, zaczynają chodzić wokół niego, utrzymując dość luźnej wodzy.
http://ignif.com/kasety-kominkowe/
– autor artykułu