jaki hotel w Polsce jest godny polecenia

jaki hotel w Polsce jest godny polecenia

Podstawowe ziemne i Saddle pracować dla stada Związana konia

Podstawowe prace ziemne i siodło dla konia Stado Związana

Herd związany konie mogą stać się niebezpieczne, jeśli problem nie zostanie zduszona w zarodku razu. Jednakże, jest to jeden z tych problemów, które wielu ludzi nie są w stanie poradzić sobie z jak to ma pewien poziom umiejętności.

Ten artykuł jest dla tych, którzy są zdumieni i potrzebne jest rozwiązanie, które mogą osiągnąć. To nie będzie łatwe i wymaga cierpliwości i poświęcenia, ale techniki są łatwiejsze do naśladowania niż innym, a wyniki są dobre.

To jest dla konia, który jest silnie związany z jednym kumplem lub stada koni i tych w punkcie wykazujące agresywne zachowanie i brak szacunku dla obsługi / jeźdźca poprzez hodowlę, kopiąc i gryząc.

Ten koń (dla celów niniejszego artykułu) nie może zostać złapany, zadbana, ołów, związane lub udać się na przejażdżkę szlakiem więcej. Wcześniej ten koń był dobry we wszystkich kategoriach i żaden problem dla właściciela.

Problem leży właściciel nie o rolę lidera z koniem, a thusly koń ma zaufanie do przewodnika i woli zostać z bezpieczeństwem stada. Handler musi zmienić relację z człowieka na lidera.

Chociaż starałem się ustawić szereg ćwiczeń, które będzie Ci zacząć i osiągnąć dobre wyniki, aby napisać o tym w głębi byłaby książka, a dalsze badania mogą być potrzebne, aby umieścić detal i wykończenie na koniu. Jednak praca na tych ćwiczeniach i zrobić każdy z nich naprawdę dobrze przed przejściem do następnego. To właśnie w tym pacjentów poświęcenie, które osiągnąć pożądane wyniki. Nie spiesz się poprzez szkolenia. Im mniejszy jest lekcja, a prościej można je, tym szybciej wyników. Mniej znaczy więcej, gdy trenuje konie.

Istnieje wiele zaawansowanych ćwiczeń w podstawy i siodełka prac, które można użyć, gdy twój koń zachowuje się lepiej i jesteś gotowy, aby przejść do zaawansowanych jazdy.

– autor artykułu