jak zorganizowac najtansze wesele

jak zorganizowac najtansze wesele Kredytodawcy są patrząc na ocenę kredytową i stosunek zadłużenia do dochodów. Nie robią stwierdził podane pożyczek w tym momencie. Inwestor musi udowodnić ich rocznych dochodów w ciągu ostatnich dwóch lat. To jest zabijanie ludzi pracujących na własny rachunek, którzy mają wysokie noty kredytowe z wysokimi rezerwami. Jednak nie są w stanie uzyskać pożyczkę. Te dwie rzeczy pożyczkodawców instytucjonalnych spojrzeć na to, co następuje: ·

Wartość wyceny nieruchomości ·

Zdolność kredytodawcy spłacić pożyczkę ·

udokumentowane doświadczenie spłacać pożyczki To działa trochę inaczej w prywatne pieniądze świata. Nieruchomość jest zabezpieczeniem kredytu. Prywatny pieniędzy kredytodawcy zwykle pożyczyć do 65% wartości pożyczki wraz z pkt plus 18% odsetek do prywatnej pożyczki pieniędzy. Oni nie patrzą na osoby kredytowej gości. Prywatnych pożyczkodawców wymagają „skóry w grze” z płatnością w dół między 5-20% ceny zakupu, aby zabezpieczyć swoje pieniądze.

Więcej pieniędzy w jednej kieszeni

Chodzi przede wszystkim o pieniądze, jeśli chodzi o inwestowanie w nieruchomości. Pożyczkodawca instytucjonalnych wymaga inwestora odłożyć 25% zaliczki w wysokości ceny zakupu. Pożyczkodawca nie wygląda na kapitał w nieruchomości. Więc, inwestor będzie korzystać z prywatnych pieniędzy kredytodawcy, aby zamknąć na posesji bez wymagań przyprawowych. Następnie inwestor zrobi stopy i termin refinansować bez wymaganego przez kredytodawcę przypraw. Oznacza to, że inwestor ma więcej pieniędzy w swoich rezerw i prywatnych pieniędzy kredytodawcy jest zarabianie pieniędzy z inwestycji. Każdy jest szczęśliwy w transakcji.

Kryteria udzielania kredytów

Wierzytelności instytucjonalnych jest dużo bardziej tradycyjna w porównaniu z pożyczaniem pieniędzy prywatnych. kredyty prywatne pieniądze są oparte na samej nieruchomości i relacji osobistych.

– autor artykułu