jak zorganizowac perfekcyjna konferencje

jak zorganizowac perfekcyjna konferencje

Następnie zrobić to samo zatrzymać ponownie, tym razem na spacer. Jak poprosić o zatrzymanie na spacer, wyciągnąć swoją energię i waga w dół do swojej siedziby i strzemię. Koń poczują to w końcu wybrać się na nią, ale trzeba włączyć ten plus przystanek jedną lejce w tym samym czasie, na początku.

Pamiętaj, aby zawsze zmienić boki tak, że koń nie bolą po jednej stronie. Jest również cennym ćwiczeniem do pracy bocznego i elastyczności. Robię to na stoisku nadal z każdym koniem, za każdym razem pojawia się na. I należy zrobić to za każdym razem jeździć, niezależnie od stopnia zaawansowania można dostać się z koniem. Nigdy nie można przesadzić to ćwiczenie, jak to się robi w konia, elastyczne i gotowe do pracy w ruchu zadać.

One-Rein Zatrzymaj w kłusie i galopie

Można również zrobić to ćwiczenie w kłusie i galopie, w miarę postępów. Uczy konia natychmiast wyłączyć, a to taki cenny ćwiczenia nauczyć, jeśli masz konia, który może być nieco niestabilne lub wybuchowe w dziwnych momentach. Gdy uczą się łatwo zamknąć, po prostu spada z ręki do wodzy przyniesie je z powrotem do mózgu myślenia i zatrzymać je przed zbyt głupie ćwiczenia (poniżej).

Kiedy są wygodne z przystanku jednej wodzy na spacer, przenieść konia kłusem i używać stop jeden upust go zatrzymać. Kiedy zatrzymuje się, siedzieć cicho przez chwilę, a następnie przenieść go do kłusa i powtórzyć. Zawsze zmienić strony. Kontynuuj, aby to zrobić, dopóki nie przestanie cicho. Pamiętaj, aby siedzieć prosto, bez Krzywa i przyniesie swoją energię i waga w dół poprzez siedzenie i strzemion. Praca w kłusie od jakiegoś czasu, a zyskać stały rytm konia przed przeniesieniem do galopu. Jeśli koń jest nadal pobudliwe podczas kłusa, wrócić do walk. Zawsze wrócić o krok lub dwa – nigdy nie iść do przodu, jeśli koń nie jest uzyskiwanie lekcji.

– autor artykułu