jak zorganizowac pieniadze na wesele

Powoli doprowadzić je razem jako koń dostaje zaufanie, a ostatecznie można je łączyć i wskoczyć im na linii. Idź powoli się z tym i nie zmuszaj konia nad beczkach dopóki jego zaufanie jest tam.

Wysyłanie Ćwiczenia

Jest to jeden z moich ulubionych ćwiczeń i używam go intensywnie, gdy konie zaczynają tracić swój mózg. To się nazywa wysyłania ćwiczenia, a punktem jest to, aby utrzymać swoje stopy w ruchu i zmęczyć je trochę, aby zachęcić ich do myślenia mózg kick.rng.pl/en

Jego korzenie są podobne do lonża ale istnieją pewne subtelne różnice w jaki sposób zastosować techniki.

Aby rozpocząć, stoją nieruchomo i poprosić go, aby odsunąć od siebie w lewo. Weź lewą rękę i trzymać go z dala od ciebie w lewo, prowadząc go przez ciśnienie kantar, delikatnie od siebie. Większość ludzi na uwięzi wyciągnąć wobec nich, przechylając konia i prowadzenia konia w ich kierunku. Bądź ostrożny w jaki sposób ruchy ciała mówić do konia. Przenieś powolny, ale świadomie, nie pozwalając mu działać w was. Trzymać przy użyciu tej techniki, dopóki nie otrzyma go, a kiedy robi wysiłek, aby chodzić w lewo, niech się liny, zmiękczenia i cicho (nie poruszać stopami). Trzeba będzie zacząć to ćwiczenie na mniejszym kole tak, że jesteś wystarczająco blisko do Spike „czuć” ciśnienia na jednej stronie. Kiedy zaczyna rozumieć, często zmieniają kierunki, prosząc go, aby przejść w lewo i prawo o każde 1 1⁄2 razy wokół. Nazywa się to „ruchome nóżki” i celem tego ćwiczenia jest stworzenie przywództwa i dostać część jego mózgu myślenia zaangażowany.

Jeśli dostaje porusza się zbyt szybko, wyciągnij go i skierować go w drugą stronę. Nigdy nie pozwól mu poruszać stopami. Nigdy nie pozwól mu zatrzymać się i spędzać wolny czas. W końcu zrozumie, że musi oszczędzać swoją energię i zaczynają ze spokojną postawę. Jest to jedna z tych lekcji, które może zająć trochę czasu.

– autor artykułu